Meritroyalbet’e Ücretsiz Üye Ol!

Meritroyalbet sorumlu oyun ilkelerine bağlı kalarak faaliyete geçmenizi bekliyor. Hatta bunun için kullanım şartlarını ve gizlilik unsurlarını belirtir. Meritroyalbet giriş üzerine tüm bu hususları ele alarak kayıt olmak sizin elinizde.

Meritroyalbet Kayıt Formu Nasıl?

Meritroyalbet üyelik formunu sağ üst köşede yer alan ‘kayıt ol’ butonuna tıklayarak açabilirsiniz. Böylece hesap formu tek adımda açılır ve bilgilerinizi sıralamanız beklenir. Öncelikle girilmesi gerekenler:

  • İsim – soyisim
  • Kullanıcı adı
  • Parola
  • E-mail adresi

Kimlik numarasını da sorgulayan bahis firmaları arasında. Özellikle de yaş sınırı için kimlik numaranız üzerinden doğrulama yapılır. 18 yaş ve üzerinde olanlar kabul edilir. Üyelik için son olarak telefon, ülke ve para birimi girmeniz yeterli olacaktır.

Meritroyalbet Hesap Aktivasyonu

Kayıt işlemleri sırasında talep edilen bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi önemli. Olası hatalı ve eksik bilgilere karşı oturum açmanız mümkün değil. Üyelerin aktivasyona geçmelerine ve oturumlarını açmalarına izin verilmez.

Aktivasyon kayıt sırasında girilen e-mail adresi ile gerçekleşir. Bunun için:

  • Mail yoluyla gönderilen aktivasyon linkine tıklamalısınız.
  • Link tıklaması ile hesap açılır ve faaliyet göstermeniz sağlanır.

Meritroyalbet Hesap Giriş İşlemleri

Meritroyalbet güncel adresi ile erişim sağlayanlar ‘giriş yap’ tercihinde bulunabilir. Ancak giriş tercihiniz üzerine kullanıcı bilgilerinizi sıralar ve oturum açarsınız. Bunun için:

  • Kullanıcı adınız ve şifreniz sorgulanır.
  • Doğru girilen kullanıcı bilgileri ile oturum açılır.

Olası hatalı bilgiler için ise müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Örneğin ‘şifrenizi mi unuttunuz’ yardımı bunlar arasında. Üyeler şifrelerini sıfırlamak ve tekrardan giriş yapmak için yardım alabilir. Böylece kaldıkları yerden devam etmeleri sağlanır.

Meritroyalbet İlk Üyelik Promosyonları

Yeni üye olanlar Meritroyalbet deneme ya da hoş geldin bonuslarından faydalanabilir. Deneme için ödemelere gerek duyulmaz. 20 TL olan promosyon için sadece üyelik işlemlerini tamamlamanız yeterli.

Hoş geldin promosyonunda ise ödeme şartları bulunuyor. Yeni üyelerin en az 50 TL olacak şekilde yatırım işlemlerine geçmeleri bekleniyor. Bu şekilde %100 oranından hesaplama yapılır ve maksimum 1000 TL’ye kadar bonus kazanmaları sağlanır. Kazanılan bonusu çekmeleri için de 10 katı kadar çevirmeleri beklenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*